Promocja i rozwój działalności eksportowej firmy epiLED na rynkach zagranicznych

WtMaj22

Czy nadal szukasz rozwiązania LED do płytkich kasetonów?

Moduł LED Planar Board

Poznaj Planar Board

Moduł, który zrobił oszałamiające wrażenie na odwiedzających nasze stoisko podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2017 – jednej z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Z miesiąca na miesiąc cieszy się, coraz większym zaufaniem wśród naszych klientów. Produkt mimo krótkiego cyklu życia został już doceniony przez lidera branży odzieżowej, co jest dla nas dodatkową zachętą, aby nie spoczywać na laurach, tylko cały czas go ulepszać.

Nasza listwa jest wyposażona w sześć specjalnie zaprojektowanych soczewek o realnym kącie świecenia 170 stopni, zapewniających idealnie równomierne oświetlenie bez przebarwień. Sześć diod o łącznej mocy 6,0 W, zapewnia wysoką efektywność świetlną. Grube aluminiowe PCB zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła, a co za tym idzie długą żywotność diod, znacznie dłuższą niż taśm LED. Na produkt udzielamy 3 letniej gwarancji.

Planar Board zaprojektowaliśmy z myślą o wąskich kasetonach o głębokości minimum 60 mm. Nasi pierwsi klienci posunęli się jednak dalej i z sukcesem używają go w aplikacjach, których głębokość zaczyna się już od 30 mm, a kończy nawet na 150 mm. Wszystko zależy od zastosowanych materiałów, celu i inwencji twórczej. Wszystkie te cechy doskonale potwierdzają uniwersalność modułu, z którego jesteśmy niesamowicie dumni.

Moduł LED Planar Board

Czemu Planar Board, a nie tradycyjne moduły lub taśmy LED?

Dobre pytanie, na które chcemy przekazać odpowiedź wraz z argumentami. Decyzja finalna i tak należy do Państwa.

Poniżej przedstawiamy prezentację modułów Planar Board na tle innego modułu LED z segmentu premium – Opticor1 oraz profesjonalnej taśmy LED – EMPI. Za bazę wzięliśmy kaseton o wymiarach 1000 x 1000 mm i głębokości 60 mm. Do podświetlenia takiego panelu będziemy potrzebowali 121 modułów Opticor1, 4 rolek taśmy EMPI (łącznie 20 metrów) lub tylko 12 listew Planar Board. Pomijając łatwość montażu, zaoszczędzimy nie tylko czas, ale i przede wszystkim pieniądze!

Wybór Planar Boarda będzie w tym wypadku tańszy od 11 do 13%. W kosztach nie zostały uwzględnione żadne zasilacze oraz profile aluminiowe potrzebne do montażu taśm LED.

Moduł LED Planar Board

Poza niesamowitymi parametrami świetlnymi zależało nam również na wygodzie podczas montażu naszego produktu. Listwy Planar Board połączymy ze sobą w trybie moduł-moduł oraz moduł-zasilacz za pomocą dołączonych konektorów. Listwę o długości 500 mm łatwo możemy podzielić na odcinki 250 milimetrowe, a jeszcze w tym roku wypuścimy wersję z dzieleniem, co 1 diodę, co dodatkowo ułatwi montaż.

Moduł LED Planar Board

Początek strony