Promocja i rozwój działalności eksportowej firmy epiLED na rynkach zagranicznych

CzWrz14

Nie przegap naszego nowego katalogu!

Katalog LED 2017 / edycja jesienna

Przed kilkoma dniami światło dzienne ujrzał nasz najnowszy katalog z ofertą produktową. Edycja jesienna. Pierwsi klienci już z wypiekami na twarzy wertują jego kolejne strony.

Od strony technicznej katalog nie uległ diametralnej zmianie, więc wszyscy ci z Państwa, którzy są przyzwyczajeni do starego układu nie będą mieli problemu z poruszaniem się po nim. Od strony merytorycznej zaszło kilka zmian. Zaktualizowaliśmy ofertę na zasilacze Mean Well, sterowniki oraz konektory. Rozbudowaliśmy dział z taśmami LED. Jest teraz dużo bardziej przejrzysty i pozwala zapoznać się dokładniej z oferowanymi przez nas produktami. Zmianom uległ również dział modułów LED, który jest naszym oczkiem w głowie. Poza zdjęciami realizacji opartych na naszych produktach, czy to w Polsce, czy zagranicą doszły również dwa nowe moduły LED i już w tej chwili wiemy, że obydwa będą hitami.

Nano – miniaturowy moduł z segmentu Premium, który dzięki swoim właściwościom może być z powodzeniem używany w wąskich i przede wszystkim małych literach blokowych instalowanych na zewnątrz.

Drugim produktem, który chcieliśmy Państwu zaprezentować jest moduł Elypso Board 21 dedykowany do wąskich kasetonów. Wraz ze wzrostem oczekiwań naszych klientów wprowadzaliśmy stopniowo silniejsze jednostki modułu krawędziowego Elypso w ostatni latach. Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i cały czas staramy się wyprodukować taki produkt, który je wszystkie spełni. Rodzina Elypso ewoluowała ponownie. Do oferty wprowadziliśmy Elypso Board 21, który poza świetnymi parametrami świetlnymi znacząco ułatwi i skróci czas montażu modułów w aplikacji.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem!
Zespół epiLED

Początek strony