Promocja i rozwój działalności eksportowej firmy epiLED na rynkach zagranicznych

ŚrLut14

Targi RemaDays 2018

Kolejna edycja targów reklamy RemaDays za nami. Jest to dla nas wyjątkowe miejsce, w którym możemy spotkać się z Państwem i na żywo zaprezentować produkty z naszej oferty. Jest to również wspaniała okazja to pokazania nowości oraz prototypowych produktów, które zagoszczą w naszej ofercie w tym roku.

Nowością produktową był najmniejszy moduł na świecie z IP66. Nano, bo o nim mowa idealnie sprawdzi się w małych i wąskich literach o głębokości już od 3 cm. Natomiast klasa wodoodporności IP66 sprawi, że bez obaw będziemy go mogli używać w aplikacjach, które są narażone na warunki atmosferyczne.

Wiemy jak bardzo ważna jest reklama w dzisiejszych czasach i cały czas pracujemy nad wyciśnięciem maksimum z obecnej technologii stosowanej w modułach. W związku z tym będziemy powiększać nasze moduły o nową serię opartą na diodach Lumileds. Realny kąt świecenia 170 stopni i większa efektywność świetlna przełoży się na jeszcze lepsze oświetlenie Państwa reklamy, co w zestawieniu z doskonałymi Opticorami było zadaniem niewątpliwie bardzo trudnym. Moduły z diodą Lumileds pojawią się w naszej ofercie jeszcze tej wiosny.

Ostatnimi produktami, które chcieliśmy Państwu zaprezentować były moduły krawędziowe z rodziny Elypso. Chodzi o Elypso Board 21 i Elypso 7.0W. Oba do bardzo wąskich kasetonów (już od 5 cm głębokości), z niespotykanym nigdy dotąd rozproszeniem światła sprawi, w zapomnienie odejdą czasy, gdy do podświetlenia kasetonu trzeba było użyć kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset modułów.

Dziękujemy raz jeszcze za spotkanie i możliwość porozmawiania z Państwem na żywo.

Zespół epiLED

Początek strony